Sega почне перевипуск ретро-приставок Sega Mega Drive!

Хто з українських дітей, які росли у 90-х не пам’ятає Sega Mega Drive (у нас вона була відома як Dendy)? Особисто я дуже добре пам’ятаю, як я мріяла про пристsegaавку, однак це була недоступна річ для моїх батьків через фінансові негаразди, які були добре знайомі багатьом українським родинам у ті часи. Ті, хто мріяв разом зі мною отримають шанс втілити свою мрію, нехай і трохи запізно! Отже, мрії збуваються!

Компанія Sega прийняла рішення “відродити” консоль Sega Mega Drive, що користувалася великою популярністю в 1980-х і 1990-х роках. Фахівці компанії представили нову версію легендарної ігрової приставки, а також “полегшений”, кишеньковий варіант – Mega Drive / Genesis, пише The Next Web.

Випуск нових консолей буде приурочений до 25 річниці існування відомої серії ігор Sonic The Hedgehog. До Mega Drive будуть додаватися два джойстика і кабель для підключення до телевізора, а до мобільної версії – USB-провід для зарядки. Обидва пристрої отримають вже встановлені популярні ігри від Sega: Sonic, Mortal Kombat 1-3, Golden Axe і Comix Zone і багато інших. Цікаво, що приставки також працюватимуть з оригінальними картриджами.

Вартість обох моделей нових пристроїв від Sega становить близько 65 доларів. Початок продажів призначено на жовтень поточного року.

Нагадаємо, що раніше японська компанія Nintendo прийняла рішення випустити в світ нову ігрову приставку, яка стане зменшеним “клоном” легендарної Nintendo Entertainment System (NES), відомої як Dendy. Nintendo Classic Mini: Nintendo Entertainment System буде підключатися до телевізора через інтерфейс HDMI і заряджатися за допомогою USB. Продажі консолі стартують 11 листопада поточного року, коштуватиме вона 60 доларів.

Джерело: http://internetua.com