Реєстрація торговельної марки в Україні – досить тривалий, складний, але водночас і цікавий процес, тому радимо Вам звертатися за допомогою до професіоналів – патентних повірених.

Попередній пошук:

Перед поданням Вашої заявки на реєстрацію, ми будемо рекомендувати Вам провести попередній пошук по базах вже зареєстрованих і поданих на реєстрацію в Україні знаків для товарів і послуг. Такий пошук дозволить нам визначити шанси на реєстрацію Вашої ТМ, а також дати Вам відповідні рекомендації у випадку, якщо виявлена тотожна або подібна ТМ.

Подання заявки та реєстрація:

Процес реєстрації ТМ може відбуватися протягом наступних строків:

  • стандартна процедура, термін такої реєстрації становить 12-14 місяців;
  • з прискоренням після закінчення 6-місячного терміну з дати подання заявки, термін реєстрації в такому випадку складе близько 8-9 місяців;
  • з прискоренням відразу після подання заявки, термін реєстрації складе близько 2,5-4 місяців.

Вартість реєстрації Вашої ТМ по кожній із вказаних вище процедур Ви можете прорахувати за допомогою наших тарифів або звернутися до нас з листом, у відповідь на який Ви отримаєте детальну інформацію про процедуру та вартість реєстрації ТМ.

У процесі експертизи заявки на реєстрацію ТМ може виникнути необхідність у додаткових діях, наприклад, таких, як:

  • внесення змін до заявки (наприклад, змінилася юридична адреса або адреса реєстрації, найменування);
  • передача права на отримання свідоцтва за заявкою іншій особі;
  • подання відповіді на попереднє рішення експертизи про можливу відмову в реєстрації ТМ.

Вартість таких послуг не входить у вартість подання заявки на реєстрацію ТМ і оплачується окремо.

Також після завершення експертизи за Вашою заявкою на реєстрацію ТМ необхідно буде сплатити відповідний збір і державне мито для отримання Свідоцтва, після чого Ви отримаєте охоронний документ – Свідоцтво, термін дії якого становить 10 років і може бути продовжений будь-яку необхідну кількість разів на 10 років.

torhovaya_marka