Повний комплекс послуг з реєстрації та захисту прав на торгівельні марки в Україні

Що таке торговельна марка і для чого вона потрібна? 

Знак для товарів та послуг, також товарний знак, торгова марка (далі – ТМ)  – це позначення, знак за яким товари та послуги одних осіб відрізняються від товарів і послуг інших осіб. Іншими словами, торговельна марка – це самоідентифікація ваших товарів і послуг на ринку серед подібних товарів чи послуг; надання їм власного унікального імені, за яким вони будуть вигідно вирізнятися двадцять чотири години на тиждень протягом року.

Візуально ТМ – це комбінація  слів, цифр, зображувальних елементів, кольорів – усього того, що максимально лаконічно і змістовно зможе передати суть ваших товарів і послуг , і яку максимально легко зможуть запам’ятати ваші клієнти.

Як проходить процес реєстрації? 

Процес реєстрації складається з таких етапів:

  1. Проведення попередньої перевірки ТМ
  2. Подання заявки  на ТМ
  3. Безпосередньо ведення діловодства за поданою заявкою
  4. Отримання свідоцтва про реєстрацію та передача його Вам як власнику

Перший етап з попередньої перевірки не є обов’язковим, проте пошук по базах уже зареєстрованих і поданих на реєстрацію торговельних марок (знаків для товарів і послуг) дозволить визначити процент вірогідності успішної реєстрації вашої ТМ, а також отримати рекомендації при виявленні тотожних чи схожих ТМ, а іноді і зберегти Ваш час, який не буде марнуватися в разі повторної подачі заявки на ТМ (у ситуації відмови через тотожність або схожість).

Сам же процес реєстрації ТМ відбувається за наступними процедурами:

  1. За стандартною з терміном реєстрації у 14-20 місяців
  2. За прискореною з терміном у 8-9 місяців.

Строки, вказані вище, розраховані приблизно, виходячи з нашої практики.

У процесі експертизи заявки на ТМ може виникнути необхідність у внесенні змін в саму заявку, передачі права на отримання свідоцтва за заявкою іншій особі чи подання відповіді на переднє рішення експертизи про можливу відмову у реєстрацію ТМ.

Після завершення експертизи заявки ми отримаємо рішення про реєстрацію ТМ та оплати державного мита Ви отримаєте свідоцтво про реєстрацію знака для товарів і послуг.

Свідоцтво діє протягом 10 років, і цей термін може бути продовжений таку кількість разів, скільки це буде необхідно для Вашого бізнесу.

Про деталі та вартість реєстрації Вашої торгової марки Ви можете дізнатись, написавши листа, або зателефонувати чи звернутись через Viber, Telegram Messenger