Перед подачею Вашої заявки на реєстрацію, ми проведемо перевірку ТМ по базах уже зареєстрованих і поданих на реєстрацію в Україні ТМ на предмет відсутності раніше зареєстрованих в Україні ТМ, які можуть стати перешкодою для Вашої реєстрації.

Такий пошук дозволить нам визначити шанси на реєстрацію Вашого знака для товарів і послуг, а також дати Вам відповідні рекомендації в разі, якщо виявлена тотожна або схожа ТМ.

За результатами такої перевірки буде визначена необхідність провести попередній пошук Укрпатенту.

Коли в результаті попередньої перевірки буде визначено, що знак може бути зареєстрований, ми перейдемо до процедури подання заявки.

Процес реєстрації ТМ може проходити протягом наступних термінів:

  • стандартна процедура, термін такої реєстрації становить 14-18 місяців;
  • з прискоренням після закінчення 3-місячного терміну з встановлення дати подачі заявки, термін реєстрації в такому випадку складе близько 8-9 місяців.

Вартість реєстрації Вашої ТМ по кожній із вказаних вище процедур Ви можете прорахувати за допомогою наших тарифів або звернутися до нас з листом, у відповідь на який Ви отримаєте детальну інформацію про процедуру та вартість реєстрації ТМ.

У процесі експертизи заявки на реєстрацію ТМ може виникнути необхідність у додаткових діях, наприклад, таких, як:

  • внесення змін до заявки (наприклад, змінилася юридична адреса або адреса реєстрації, найменування);
  • передача права на отримання свідоцтва за заявкою іншій особі;
  • подання відповіді на попереднє рішення експертизи про можливу відмову в реєстрації ТМ.

Вартість таких послуг не входить у вартість подання заявки на реєстрацію ТМ і оплачується окремо.

Також після завершення експертизи за Вашою заявкою на реєстрацію ТМ необхідно буде сплатити відповідний збір і державне мито для отримання Свідоцтва, після чого Ви отримаєте охоронний документ – Свідоцтво, термін дії якого становить 10 років і може бути продовжений будь-яку необхідну кількість разів на 10 років.

torhovaya_marka