Процес міжнародної реєстрації торговельних марок за Мадридською угодою

Чому саме реєстрація за Мадридською угодою? 

При наявності планів працювати з ТМ за межами України, логічним рішенням є міжнародна реєстрація за Мадридською угодою. Ця угода діє у світі з 1891 року, Україна до неї приєдналась у 1991 році, і на сьогодні до неї долучилися 104 країни у світі.

І  саме тому, щоб не реєструвати ТМ у кожній країні, де Ви плануєте працювати, є можливість скористатися процедурою Всесвітньої Організації Інтелектуальної Власності (далі – ВОІВ), яка називається Мадридською системою.

Яка процедура  міжнародної реєстрації торгової марки? 

  1. Спочатку потрібно подати заявку на реєстрацію ТМ в Україні (якщо Ви цього ще не зробили);
  2. На основі заявки, поданої в Україні, подається одна міжнародна заявка на базі Мадридської угоди – до Міжнародного Бюро ВОІВ, у якій Ви обираєте країни, в яких хочете отримати реєстрацію ТМ.

Процес реєстрації за такою процедурою складає від 12 до 18 місяців з дати реєстрації заявки в системі Міжнародного Бюро ВОІВ.

В такій системі є свої бонуси. Через єдину централізовану систему можна вносити всі зміни, такі як: зміна власника ТМ, адреси власника ТМ, продовжувати дію міжнародної реєстрації тощо.

Доречно додати, що термін дії міжнародної ТМ складає 10 років, і після сплину 10 років для продовження дії ТМ потрібно лише сплатити мито та подати відповідну заявку.

Наша поміч у процесі  реєстрації торговельних марок за Мадридською угодою полягає у:

  • необхідних попередніх консультаціях та розрахунку обов’язкових платежів;
  • заповненні та поданні заявок;
  • взаємодії з патентними повіреними інших країн, що зазначені в заявці на міжнародну реєстрацію ТМ.

Про деталі та вартість міжнародної реєстрації Вашої торгової марки Ви можете дізнатись, написавши листа, або зателефонувати чи звернутись через Viber, Telegram Messenger.